top of page

Kde hledat grafiku pro mou originální fototapetu?

Aktualizováno: 29. 11. 2023

Při výběru tapety nebo fototapety se nemusíte omezovat pouze na standardní nabídku e-shopů s tapetami. Můžete mít na stěně nebo na 3D podlaze přesně to, po čem toužíte.👈


Kde začít hledat fotografie s potřebným rozlišením pro výrobu fototapety? Ve fotobankách. Na internetu je jich hodně. Mezi nejoblíbenější patří Shutterstock. Nabízí neuvěřitelných 380 miliónů snímků! To je úctyhodný počet fotografií mezi kterými jistě najdete to, co potřebujete. Navíc je celý v češtině a lépe se tak budete ve vyhledávání obrázků orientovat.

Vybranou fotografii pak nemusíte kupovat. Váš výběr nám sdělíte společně s rozměry požadované tapety a my vám jí vyrobíme na kvalitní vliesový materiál do 7 dnů. Na klíč ji také nalepíme do vašeho interiéru a za celý proces 100% ručíme!

Máte ještě další možnosti: Například byste si přáli velkou fototapetu složenou z vašich fotek z dovolené, nebo ze svatby. Ano, vytvoříme koláž v požadovaných rozměrech z vašich vybraných fotek.


Profesionální dekory pro tapety najdete na stránkách patterndesigns. Stojí určitě za to, podívat se na nabídku! Takové designy tapet jste ještě neviděli. Skvělá inspirace pro originální dekoraci dětského pokoje!


Samozřejmě vyrábíme originální tapety pro obchody, restaurace a hotely s logem a firemní grafikou.
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment


Nechali jsme se inspirovat známými a rozhodli jsme se pro epoxidovou podlahu do koupelny. Díky pečlivosti a profesionalitě pana Zbyňka Hůrky zvažujeme epoxid i do dalších pokojů. Láká nás představa mít byt jako malý vesmír. Vzít to doslova právě epoxid umožňuje a díky pečlivosti skutečného odborníka je to bezbolestné.

Patrik Linhart, Duchcov

Like
bottom of page