top of page
Vyhledat
  • Zbyněk Hůrka

Kde hledat grafické podklady pro mou originální fototapetu na stěnu nebo pro 3D podlahu?

Aktualizováno: 22. 11. 2022

Při výběru tapety nebo fototapety se nemusíte omezovat pouze na standardní nabídku e-shopů s tapetami. Můžete mít na stěně nebo podlaze přesně to, po čem toužíte.👈Kde začít hledat fotografie s potřebným rozlišením pro výrobu fototapety? Ve fotobankách. Na internetu je jich hodně. Mezi nejoblíbenější patří Shutterstock. Nabízí neuvěřitelných 380 miliónů snímků! To je úctyhodný počet fotografií mezi kterými jistě najdete to, co potřebujete. Navíc je celý v češtině a lépe se tak budete ve vyhledávání obrázků orientovat.

Vybranou fotografii pak nemusíte kupovat. Váš výběr nám sdělíte společně s rozměry požadované tapety a my vám jí vyrobíme na kvalitní vliesový materiál do 7 dnů. Na klíč ji také nalepíme do vašeho interiéru a za celý proces 100% ručíme!

Máte ještě další možnosti: Například byste si přáli velkou fototapetu složenou z vašich fotek z dovolené, nebo ze svatby. Ano, vytvoříme koláž v požadovaných rozměrech z vašich vybraných fotek.


Profesionální dekory pro tapety najdete na stránkách patterndesigns. Stojí určitě za to, podívat se na nabídku! Takové designy tapet jste ještě neviděli. Skvělá inspirace pro originální dekoraci dětského pokoje!


Samozřejmě vyrábíme originální tapety pro obchody, restaurace a hotely s logem a firemní grafikou.


#tapety #fototapety #fototapety3d #vyrobatapet #originalnitapeta #dekorace #dekoracenazed #tapetovani #3dpodlahy #home #DesignIdeas #designer #interier #interiors #logobrand #wallpapers #photowalls #rekonstrukce #detskypokoj #dum

23 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page