top of page

Luxusní tapety Versace

Aktualizováno: 29. 11. 2023

Versace je známým italským módním domem, který se specializuje na luxusní oblečení, doplňky, parfémy a nábytek. Již v roce 2018 vydal první řadu tapet. Následoval rok 2019 a vyšel velmi úspěšný katalog VERSACE III, jehož vzory tapet přinášejí ikonický styl Versace do domovů po celém světě.


I když nejsme prodejci těchto tapet, rádi je vám precizně nalepíme na zeď. Pokud si kupujete tapety ve vyšší cenové hladině, nedoporučujeme je lepit svépomocí. Nechte tuto práci na profesionálech!


Tapety z katalogu VERSACE III lze stále koupit u prodejců tapet na internetu nebo v kamenném obchodě. Tato kolekce zahrnuje ikonické vzory, které jsou charakteristické pro Versace, jako jsou Medúzy, řecké motivy a další. Tapety vypadají opravdu krásně, materiál tapety je kvalitní a grafické zpracování detailní.


Odstíny a typy jednotlivých druhů tapet lze mezi sebou vkusně kombinovat. Základní barvy jsou bílá, černá, zlatá a stříbrná. Zajímavé je kombinování tapet a bordur, čímž docílíte originálního a luxusního vzhledu.

Nová kolekce VERSACE IV a V

Tyto kolekce představují pokračování předchozího úspěšného projektu v oblasti tapet. Versace spojil své síly s německou společností A.S. Création, která patří mezi přední výrobce tapet v Evropě. Značka A.S. Création představí každý rok více jako 2 000 nových tapet ve spolupráci s designéry z celého světa. Materiály tapet jsou velmi kvalitní a nákup tapet od této firmy je sázkou na jistotu.


Ale zpět k Versace IV a V. Designéři se v těchto kolekcích posunuli vpřed a připravili velmi krásné vzory inspirované nejenom ikonickými prvky, ale hlavně přírodou. I když vycházejí z ornamentálního stylu Versace je zde znát pozitivní vývoj.


Design tapet z těchto dvou řad pracuje s dekory dřeva, dlažby, listů, nebo květin. Grafické zpracování ikonických prvků, jako je hlava Medúzy a řeckého klíče, je originální a moderní. Pokud by někdo namítal k řadě Versace III, že je trochu kýčovitá, další řady si toto označení už nezaslouží.


I když patří tapety Versace od společnosti A.S.Création k luxusnímu zboží, pohybují se ceny těchto tapet pouze ve vyšším průměru. Kvalita odpovídá ceně - můžeme u této značky tapet konstatovat.


V příštích článcích si rozebereme další značky tapet, které patří do té nejluxusnější třídy, kterými můžete ozdobit stěny vašeho domova.


Jedna fotografie vydá za tisíc slov a tak se pro lepší představu nechte inspirovat v naší fotogalerii!


Chcete-li se dozvědět více o tapetách, přečtěte si další články!

A sledujte nás na INSTAGRAMU!26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page